Ускршња продајна изложба и наша прва школска „Туцанијада“

Данас је у нашој школи одржана прва школска туцанијада и друга ускршња продајна изложба. Захваљујемо се Мото клубу из Кикинде „Банатски бајкери“ на челу са Тамаш Ференцом који су се поново одазвали нашем позиву и усрећили наше ученике доневши пакетиће и слаткише. Такође велику захвалност дугујемо родитељима, Месној заједници Банатске Тополе, удружењу жена Банатске Тополе, вртићу „Јежева кућица“ и маркету „Уна“ који су обезбедили храну и пиће за све присутне. Захваљујемо се и породици Тури који су поклонили домаћи мед победницима туцанијаде.

Продајна изложба је била успешна, а први победник у туцању Ускршњим јајима је ученик 8. разреда Андрија Демеч, а ван конкуренције је учестовао Саша Гверо из основне школе „Жарко Зрењанин“ из Кикинде и такође је освојио прво место.

Нарочито смо захвални Смиљки Мијатовић, пензионерки из Кикинде, која је написала песму поводом данашњих активности и све нас својим топлим стиховима одушевила.

Уживајте у празницима!