Oпштинско такмичење: „Шта знаш о саобраћају“ 2021/2021. године

Општинско такмичење „Шта знаш о саобраћају“, школске 2021/2022. године је одржано у основној школи „Фејеш Клара“, у Кикинди, 08.04.2022. са почетком у 10 часова, под покровитељством господина Синише Грастића, директора „АМСС Банат“, ДОО Кикинда, и актива наставника ТиТ Кикинда.

Због претходне епидемиолошке ситуацију и услова који су донедавно важили (он-лине школе, и немогућности припреме и увежбавања ученика на полигону), на активу настваника Технике и технологије који је одржан у основној школи „Свети Сава“, у уторак, 05.04.2022. са почетком у 17:00, одлучено је да се такмичење одржи у смањеном формату. Наиме, одлучено је да се ученици не такмиче на полигону, вожњом бициклова, већ само да раде тестове у трајању од 45 минута. Такође, одлучено је да се у случају једнаког броја бодова освојених на тесту (само за прва три места), спроведе „Пужева трка“, а према правилима из правилника (може се наћи на сајту АМСС).

Наши ученици, који су се пласирали на Општинско такмичење су :

• Уна Јованов (2010. годиште)                                   девојчице Б категорија
  • Огњен Боровица (2010. годиште)                           дечаци Б категорија
  • Анабела Вујиновић (2008. годиште)                       девојчице Ц категорија
  • Јанош Михаљфи (2007. годиште)                            дечаци Ц категорија

Постигли смо следеће резултате:

• Уна Јованов                                       осмо место у категорији Б девојчице
  • Огњен Боровица                               седмо место у категорији Б дечаци
  • Анабела Вујиновић                           четрнаесто место у категорији Ц девојчице
  • Јанош Михаљфи                                једанаесто место у категорији Ц дечаци

Екипно, наша школа је освојила једанаесто место.