Новогодишња чаролија у Банатској Тополи: “Банатски бајкери” донели пакетиће ученицима

Члановима Мото клуба “Банатски бајкери” уочи Божића није било тешко да скрену са стазе и запуте се у Банатску Тополу.

Ученицима Основне школе “Братство јединство” новогодишње пакетиће обезбедила је МЗ Банатска Топола, а поклони су уручили Деда Мразови на два точка. Одевени у црвене одоре, чланови и чланице “Банатских бајкера” сваког децембра увесељавају децу у Кикинди и околним селима.

Веселу и бучну дружину предводио је Ференц Тамаш, председник “Банатских бајкера”.

Прихватамо све идеје које могу да усреће наше ђаке, нарочито у ово доба године. Сви се заједно трудимо да их реализујемо. Као и сваке године МЗ Банатска Топола је обезбедила пакетице за све ученике, али празничну атмосферу су додатно улепшали “Банатски бајкери”.

Ово је било право изненађење за децу, али и за све мештане. Наши ђаци су бајкерима даривали уникатне поклоне које су сами израдили-саопштио је директор школе Владимир Дејановић.