Posetili su nas umetnici iz Novog Sada povodom Zmajevih dečijih igara

U sredu 25. septembra 2019. godine imali smo čast da ugostimo divnu grupu umetnika i kolega iz Novog Sada, a povodom obeležavanja Zmajevih dečijih igara.
Sa učenicima razredne nastave Ivica Petrić je održao radionicu baziranu na literaturi, a sa učenicima predmetne nastave, glumica Terezia Figura je imala poetsko-dramski program, a nakon ovih segmenata, Branimir Rosić je priredio mali koncert na gitari za sve učenike što je izazvalo veliko uzbuđenje i oduševljenje kod učenika. Sve je sjajnom fotografijom propratio Aleksandar Miškov, a programu su prisustvovale i koordinatori Milica Dondur Miškov i Dušica Marinović.
Želimo sjajnim umetnicima i kolegama da se zahvalimo na svemu što su nam prikazali, priredili i sa ljubavlju poklonili. Sve je bilo zanimljivo, podsticajno, za naše đake nesvakidašnje i u njihovim srcima ste pokrenuli mnogo lepih osećanja, a u umovima mnogo radoznalosti.