Освојили смо треће место у квизу “Зелени квиз – Покажи свету како чуваш планету”

Средином октобра месеца ученици наше школе, предвођени наставницом биологије Мирославом Радосавчев, освојили су треће место (дванаест школа је учествовало) у квизу “Зелени квиз – Покажи свету како чуваш планету”, а који је организовао „Покрет горана Кикинде“ у сарадњи са „Канцеларијом за младе“ и „Високом школом струковних студија за образовање васпитача“ у Кикинди, а све под покровитељством Покрајинског секретаријата за спорт и омладину са циљем унапређења односа младих према заштити животне средине и одрживом развоју.

Школу су представљала тројица ученика седмог разреда: Павле Бабин, Теодор Канас и Матија Стевановић. Награђени смо ваучером за куповину садница зимзеленог/листопадног дрвећа и жбуња. Искористили смо лепо време да организујемо садњу две саднице магнолије.

Фотографије које приказују само такмичење су преузете са фејсбук странице „Канцеларије за младе Кикинде“.