Palic zajednickaШколске 2013/2014. године екскурзија је организована на релацији Суботица, Палић и Келебија, а на наше велико задовољство у њој су учествовали сви наши ученици. На пут смо пошли у 7,30 часова и упутили се према Суботици. Обишли смо центар града и дивили се знаменитостима. Након тога смо посетили Зоолошки врт на Палићу, чему су се ученици највише обрадовали. Имали смо прилике да уживо упознамо преко 60 животињских врста и уживамо у њиховим враголијама. Затим смо се упутили према Келебији и чувеној ергели коња. Одушевили смо се вожњом фијакером, јахали смо коње, а посебно нам је пријао укусан ручак који нас је тамо дочекао.

Да бисте видели више готографија са екскурзије посетите одељак ГАЛЕРИЈА или нашу Facebook страницу.

Subotica

Palic